Treniruočių konkūrai

Convivo laisvalaikio centras kviečia atvykti ir išbandyti savo jėgas treniruočių konkūruose. Tai puiki galimybė įgyti daugiau patirties, pakeisti aplinką ar pasitreniruoti prieš svarbias varžybas.

Nėra svarbu, kiek patirties turi į šias treniruotes atvykęs žirgas ar raitelis, kiekvienam asmeniškai parenkamas tinkamas aukštis ir maršruto sudėtingumas. Priešingai nei varžybose, čia galima kartoti maršrutą ar atskiras kliūtis kelis kartus, nepriklausomai nuo to, ar buvo suklysta, ar norima pakelti kliūčių aukštį. Konkūrai vyksta kartą per mėnesį, datos skelbiamos mūsų tinklalapyje bei facebook puslapiuose „Convivo Laisvalaikio Centras“ ir „Convivo Sport Horses“. 

Šaltuoju sezonu treniruotės vyskta uždarame manieže, o šiltuoju lauko aikštėse. Renginio vieta: Gelžkeliuko g. 78, Girininkų II km., Alšėnų seniūnija, Kauno rajonas. Treniruotis galima savarankiškai, su asmeniniu treneriu arba Convivo treneriu, profesonaliu raiteliu – Simu Seiliumi.

Simas Seilius – žirgyninio sporto meistras, skaičiuojantis daugiau kaip 30 metų jojimo patirtį. „Convivo Laisvalaikio Centre“ Simas dirba jau 5-erius metus. Čia jis sportuoja su žirgyno žirgais, dalyvauja įvairaus lygio konkūro varžybose, ruošia juos pardavimui. Taip pat, vesdamas treniruotes jis dalinasi savo patirtimi su žirgyno klientais ir pas mus atvykstančiais raiteliais, ne vienas jo mokinys rodo puikius rezultatus nacionalinėse ir tarptautinėse konkūro varžybose. Simas pasižymi kantrybe, tiksliomis pastabomis ir atsakingumu, stengiasi tobulėti pats, kaip raitelis ir treneris, semiasi patirties iš užsienio, domisi naujovėmis.

Treniruočių konkūro startinis mokestis:
atvykus savarankiškai arba su savo treneriu 15 eur.
su žirgyno treneriu Simu Seiliumi 35 eur.
registracija telefonu +370 605 05552